Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день покликаний нагадати кожному, що турбота про дітей, захист їхніх прав є одним із найголовніших наших обов’язків, бо діти – це майбутнє нашої держави, втілення мрій та сподівань на краще.

З нагоди свята, 29 травня відвідано дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують додаткової підтримки з боку суспільства.

Привітати дітей та їх батьків з чудовим святом завітали начальник служби у справах дітей Шепетівської РДА – Юлія Богуш, старший інспектор сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП – Ольга Семенюк, начальник відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Андрій Цідик. Гості звернулася до діток з найкращими побажанням добра, радості та щасливого дитинства.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки