Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинене повторно) Кримінального кодексу України, і призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців.

Відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю вироків шляхом часткового складання покарання за даним вироком та вироком Славутського міськрайонного суду Хмельницької області від 17 лютого 2020 року остаточно призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років 6 місяців. 

Обраний відносно обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою  продовжено на 60 днів до 26 липня 2020 року включно.

Присуджено до стягнення на користь держави процесуальні витрати на проведення експертизи в сумі 628,04 гривні.


Згідно з вироком суду, 09 лютого 2020 року в нічний час, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, помітивши потерпілого, який сидів на східцях магазину «Корона», що в м. Шепетівка, та розмовляв по мобільному телефону, застосовуючи насильство, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, що виразилось у нанесенні одного удару кулаком в ділянку підборіддя та одного удару ногою в ногу та спричинило тілесні ушкодження легкого ступеню тяжкості, відкрито викрав, вирвавши з руки потерпілого мобільний телефон з флеш-картою пам’яті та втік з місця події з викраденим майном, завдавши майнової шкоди на загальну суму 3931,87 грн.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину в інкримінованому йому злочині. Вартість викраденого майна не оспорив, у скоєному щиро покаявся, попросив вибачення у обвинуваченого та його матері.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки