Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про примирення у кримінальному провадженні, укладену між обвинуваченим та потерпілим.

Жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)) Кримінального кодексу України, і призначено йому покарання у виді  120 годин громадських робіт.

Згідно з вироком суду, 08 березня 2020 року, обвинувачений, знаходячись у будинку в с. Білокриниччя Шепетівського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, достовірно знаючи, що потерпілий є інвалідом ІІІ групи з дитинства, підійшов до нього та, користуючись тим, що останній спав, непомітно для потерпілого зняв з нього куртку, в якій знаходилися грошові кошти та вийшов з нею до іншої кімнати.


При цьому, злочинні дії були виявлені неповнолітнім В. Проте обвинувачений, усвідомлюючи, що його дії помічені неповнолітнім, ігноруючи вимоги останнього припинити злочинні дії, витягнув із кишені  куртки потерпілого грошові кошти в сумі 450 грн, відкрито викрав їх, помістивши до кишені власної куртки та з викраденим майном  покинув будинок, завдавши потерпілому матеріальної шкоди на суму 450 грн.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, щиро покаявся, добровільно відшкодував потерпілому завдану шкоду.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки