Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні  злочину, передбаченого частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло) Кримінального кодексу України, і призначено йому покарання у виді 3 років позбавленя волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.

До набрання вироком законної сили запобіжний захід залишено попередній – особисте зобов’язання.

Присуджено до стягнення з обвинуваченого у дохід держави витрати за проведення експертиз в сумі 2288 гривень 30 копійок.

Згідно з вироком суду, 26 березня 2020 року, обвинувачений, достовірно знаючи, що у будинку в с. Вовківці Шепетівського району потерпіла зберігає належні їй горілку, вино та цигарки, через незамкнену хвіртку зайшов на територію домоволодіння та, використовуючи металеву фомку, яку заздалегідь підготував та приніс із собою, зірвав два навісних замки з вхідних дверей, проник у будинок, де викрав дві спайки горілки марки «Пшенична», 12 пачок цигарок марки «Прима» та пляшку червоного вина марки Коблево «Ізабелла».


Після цього, обвинувачений викрадене відніс до місця свого проживання, для власного вживання, які в подальшому використав на власний розсуд, чим заподіяв потерпілій майнової шкоди на загальну суму 1160 грн 39 коп.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав повністю, підтвердив обставини, викладені у обвинувальному акті.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки