25 травня міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі повідомив: "Укрзалізниця розпочне продаж квитків як тільки отримає рішення від всіх обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чекаємо рішення!"

Відповідно до отриманих листів від Укрзалізниці, перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш повідомив, що це питання буде розглядатися на комісії ТЕБ та НС Хмельницької облдержадміністрації у п'ятницю.

"Це питання ми обговорювали в понеділок, до нас дійсно надійшли відповідні листи від Укрзалізниці. Як ми і домовлялися, пом'якшувальні заходи наступні будуть здійснені комісією у п'ятницю. У п'ятницю ми будемо робити зріз по тих індикативних показниках які нам доводить Уряд: це кількість осіб які захворіли за останні 7 днів, кількість осіб які знаходяться на лікуванні у стаціонарі і це кількість тестів які проведено. Якщо по цим показникам область буде така, що можна проводити пом'якшення, ми будемо їх здійснювати, в тому числі і по питанню функціонування залізниці. В першу чергу це буде стосуватися приміського сполучення і буде розглядатися питання міжміського внутрішньообласного сполучення по перевезенням автомобільним", - розповів перший заступник голови облдержадміністрації.

В той же час Роман Примуш зауважив, що є міста де наявні спалахи зараження коронавірусною інфекцією і в яких на даний час не буде відновлюватися робота дитсадків та перевезень. Так, для прикладу, в Кам'янці Подільському та Старокостянтинові будуть продовжуватися обмеження стосовно перевезень, в тому числі залізничних. 

"Якщо епідситуація буде дозволяти, якщо дійсно не буде спалахів в тих місцях зупинки транспорту, то рішенням комісії з 1 червня ми будемо пропонувати такий варіант. Наскільки швидко Укрзалізниця зможе після нашого рішення запустити фактично рухомий склад - це вже буде питання до Укрзалізниці і скільки організаційно ще потрібно часу для запуску", - підсував Роман Примуш. Інші новини Шепетівки