З 25 травня у місті Шепетівка відновлюють міські пасажирські перевезення. Таке рішення, 23 травня, прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, на території міста з 25 травня дозволені регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб та дотримання санітарних вимог.

З графіком руху автобусів можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.

Також на території міста дозволено проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше, ніж 50 осіб тощо.


Своєю чергою, з 25.05.2020 року, відповідно до рішення позачергового засідання Хмельницької обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.05.2020 року, на території Шепетівського району відновлюються регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови дотримання відповідних санітарних вимог.

При здійсненні регулярних пасажирських перевезень, перевізники зобов'язані:

  • проводити ідентифікацію пасажирів з метою встановлення контактних осіб у разі встановлення захворювань серед осіб, які скористались послугами перевізників;
  • дотримуватись вимог визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23. 

Інші новини Шепетівки