Сьогодні, 19 травня голова райдержадміністрації Юрій Басюк провів нараду на якій було проаналізовано стан виконаних робіт по завершенню будівництва Корчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та готовність до її відкриття.

На нараді розглядались питання довозу дітей з навколишніх сіл до школи – новобудови, перспектив подальшого функціонування Хутірської загальноосвітньої школи та необхідності відкриття дошкільного навчального закладу у селі Корчик.

В ході наради також обговорювались питання благоустрою пришкільної території, забезпечення навчального закладу необхідним обладнанням, яке повинно відповідати стандартам «Нової української школи». Загалом було відзначено, що основна частина робіт вже завершена і потрібно докласти всіх зусиль щоб незабаром розпочати у ній навчально – виховний процес.

У нараді брали участь голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, заступник голови райдержадміністрації Віталій Бузиль, заступник голови Шепетівської районної ради Артур Мовсісян, начальник управління фінансів адміністрації Лариса Сорока, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації Наталія Грабельнікова.
Шепетівська райдержадміністрація 

Інші новини Шепетівки