Сьогодні, 15 травня, голова Шепетівської районної державної адміністрації Юрій Басюк провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівського району.

У зв'язку із виявленням на території Шепетівського району (с.Городище) 12 підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, а також, беручи до уваги, що усі хворі є працівниками та служителями Свято – Різдва Богородиці Городищенського чоловічого монастиря, взявши до відома інформацію головних лікарів КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» (Савчук В. М.) та КП «Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський центр первинної медико – санітарної допомоги» (Нечипорук А. Г.), завідувача Шепетівським міськміжрайонним відділом ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (Мазаєв В. В.) щодо вжиття заходів по профілактиці поширенню коронавірусної інфекції на території району, з метою локалізації та ліквідації спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 в межах району комісією було прийнято рішення:

  • Заборонити з 16 травня 2020 року відвідування та проведення будь-яких заходів служителями релігійних установ усіх конфесій (всередині приміщень та біля них), що передбачають наявність відвідувачів/прихожан.
  • Шепетівському відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області встановити цілодобовий пересувний пост з особового складу відділу навколо території Свято – Різдва Богородиці Городищенського чоловічого монастиря (с. Городище, вул. Шкільна, 23) для контролю за дотриманням карантинних обмежень, встановлених рішенням позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 15 травня 2020 року (протокол №10), а також забезпечити жорсткий контроль за дотриманням додаткових обмежувальних заходів, визначених пунктом 1 цього протокольного рішення, а при виявленні порушень –притягнення винних осіб до відповідальності.
  • Та інші додаткові протиепідемічні заходи.

Інші новини Шепетівки