Сьогодні, 14 травня, голова Шепетівської районної державної адміністрації Юрій Басюк провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівського району.

У зв'язку із виявленням на території Городищенського Свято – Різдво - Богородичного чоловічого монастиря (с. Городище) випадку захворювання на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на засіданні комісії було розглянуто питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

Проаналізувавши ситуацію, що склалась та з метою локалізації та ліквідації спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 в межах монастиря комісією було прийнято рішення:

  • Встановити на території Городищенського Свято – Різдво - Богородичного чоловічого монастиря (с. Городище, Шепетівського району, вул. Шкільна, 23) карантин, заборонивши відвідування та проведення будь-яких заходів на його території, що передбачають наявність відвідувачів/прихожан.
  • Шепетівському відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області забезпечити жорсткий контроль за дотриманням додаткових обмежувальних заходів.

Також за результатами засідання комісії було рекомендовано голові Судилківської об’єднаної територіальної громади, на території якої розташований Городищенський Свято – Різдво - Богородичний чоловічий монастир, забезпечити визначення та маркування меж територій карантину шляхом встановлення інформаційних знаків, табличок про введення особливого режиму, проведення протиепідемічних заходів та при виявленні порушень негайно повідомляти керівництво Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, Шепетівський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Крім того було рекомендовано головам об’єднаних територіальних громад, головам сіл додатково провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з керівниками основних релігійних конфесій району щодо необхідності переведення служб у максимально дистанційний варіант та забезпечити систематичне інформування населення про додаткові обмежувальні заходи.Інші новини Шепетівки