11 травня піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Хмельницькій області вилучили і успішно знищили 21 вибухонебезпечний предмет часів Другої Світової війни.

Першу небезпечну знахідку, а це 82 мм мінометну міну знищили о 10:15 на спеціальному полігону. Вибухонебезпечний предмет днем раніше виявили громадяни під час проведення будівельних робіт на території приватного домоволодіння в м. Шепетівка.

Цього ж дня о 13:00 сапери Хмельниччини знищили 20 артилерійських снарядів калібру 20 мм, які були виявлені під час контрольного обстеження території в с. Малашівці Хмельницького району. До слова, днем раніше місцевий житель  під час прогулянки поблизу спущеного ставка наштовхнувся на підозрілий предмет, не роздумуючи зателефонував до Служби порятунку за номером «101». Фахівці на місці події з’ясували, що це 76 мм артснаряд, його було знищено того ж дня о 10:30. Тоді під час контрольного обстеження території і було виявлено ще 20 артснарядів.

Служба порятунку Хмельниччини звертається до громадян із вимогою! Під час виявлення вибухонебезпечних предметів дійте чітко за інструкціями ДСНС: позначте місце виявлення чимось помітним і яскравим та, до прибуття піротехніків, не допускайте туди людей. Після чого повідомте про знахідку Службу порятунку 101. Самостійно діставати, розбирати, розпилювати, нагрівати, чи будь-які інші дії можуть призвести до вибуху! А це - смерть чи каліцтво!  Не нашкодьте собі ! Дійте правильно!


ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки