Кажуть, що протягом життя людина має побудувати будинок, виростити дітей та посадити дерево. 8 травня фахівці 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка втілили у життя один із пунктів цього вислову – посадили дерева. Особовий склад озброївшись садовим інвентарем облагороджував територію навколо підрозділу.

Кожен фахівець ДСНС, доклавши зусиль та старанності, залишив після себе слід на довгі роки – молоді дерева. Відтепер, двір рятувальників прикрашають 120 саджанців, серед яких: ялини, туї, сливи, яблуні, груші. Колектив підрозділу вважає, що спільна фізична праця згуртовує колектив і йде на користь не лише особовому складу, але й навколишньому середовищу. Тож рятувальники вже з нетерпінням очікують на перше цвітіння дерев та смачні плоди.
 
Своєю чергою, колектив пожежно-рятувального підрозділу закликає приєднатися кожного громадянина та залишити після себе слід на цій планеті, не у вигляді знищених та спалених лісів та лугів, а у вигляді красивих квітучих дерев. Бажаємо усім здоров´я та натхнення!Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС України в Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки