Сьогодні, 4 травня, комісія у складі начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Леоніда Дмитрука, начальника Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталія Стародубова, начальника Шепетівського міськміжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимира Мазаєва обстежили готовність центрального та привокзального ринків до відновлення на них торгівлі з дотриманням протиепідемічних вимог.

Обстеження проводилось на відповідність вимогам постанови головного санітарного лікаря від 27 квітня 2020 року №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках». Зокрема, це: забезпечення проходження безконтактного температурного скринінгу, наявність антисептиків, забезпечення відповідної відстані між робочими місцями продавців, дотримання кількості відвідувачів відповідно до площі ринку, проведення дезінфекції, облаштування захисних екранів між продавцями і покупцями, забезпечення наявності вдягнутої медичної маски або респіраторів у продавців та покупці, тощо.

По завершенні огляду центрального та привокзального ринків видані довідки за результатами перевірки дотримання протиепідемічних вимог на агропродовольчому ринку.

Згідно коментаря начальника Шепетівського районного управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталія Стародубова завтра розпочинає свою роботу привокзальний ринок м. Шепетівки. З 6-ої ранку на ньому буде здійснюватися перевірка на дотримання усіх санітарних вимог. О 10-ій годині повторна комісія відвідає центральний ринок міста, до якого наразі є зауваження. Якщо санітарні умови будуть дотримані ринок також відкриють. 

Інші новини Шепетівки