Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за злочини проти життя та здоров’я особи жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ч.1 ст.71 КК України за сукупністю  вироків шляхом часткового складання покарання за даним вироком та вироком Апеляційного суду Хмельницької області від 25 вересня 2007 року остаточно призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки.

Обраний відносно обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою продовжено на 60 днів до 27 червня 2020 року включно.

Присуджено стягнути з  обвинуваченого на користь держави судові витрати за проведення судової товарознавчої експертизи в сумі  942,06 грн.


Згідно з вироком суду, 10 березня 2020 року обвинувачений, перебуваючи  на території домоволодіння в с. Пліщин Шепетівського району, в якому проживає потерпілий, використовуючи металевий лом, якого він заздалегідь підготував та приніс із собою, зірвав навісний замок з вхідних дверей, проник у будинок, з якого викрав телевізор марки «LG» вартістю 413,33 грн. та тюнер цифрового телебачення вартістю 350 грн.

Використовуючи двоколісний металевий візок, перевіз викрадене до місця проживання Ч., якому продав вказане майно потерпілого за грошові кошти в сумі 100 грн.

Своїми умисними діями обвинувачений завдав потерпілому майнової шкоди на загальну суму 763,33 грн.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні злочину визнав повністю, розкаявся у скоєному, просив  його суворо не карати.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки