25 квітня відбулося позачергове засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки було прийнято рішення щодо вжиття додаткових заходів з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції в області. 

Зокрема, на виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 квітня 2020 року, з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 „Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19” (зі змінами), з метою вжиття необхідних додаткових заходів щодо забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19 комісія з ТЕБ і НС рекомендувала органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи (або першого вихідного дня) до 06.00 години понеділка (або першого робочого дня після вихідних) до закінчення карантинного періоду.

На основі моніторингу ситуації на території міста Шепетівка та рекомендації Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, комісія з питань ТЕБ та НС вирішила: для проведення санітарно-протиепідемічних заходів приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів призупинити роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям, встановивши санітарні дні з 00год. 01хв., до 23год. 59хв., 03 та 11 травня 2020 року. 


Інші новини Шепетівки