До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 121 (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що 05.11.2019, обвинувачений, перебуваючи за місцем свого проживання в м. Шепетівка, вступивши в суперечку зі своєю співмешканкою через зловживання нею  алкогольними напоями, наблизився до неї та наніс численні удари кулаками обох рук та ногами по голові, тулубу, кінцівках та животі, в тому числі не менше трьох ударів у живіт, після нанесення яких жінка залишилась лежати на підлозі, де у подальшому від отриманих тілесних ушкоджень померла.

Внаслідок вищевказаних умисних дій обвинуваченого потерпілій заподіяно тяжкі тілесні ушкодження як небезпечні для життя в момент спричинення, що призвели до смерті; тілесне ушкодження середнього ступеня тяжкості, як таке, що спричиняє тривалий розлад здоров’я; тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.

Нагадуємо, що санкція ч.2 ст. 121 КК України передбачає призначення покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки