25 квітня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області шляхом підриву в спеціально відведених місцях, знищено 6 боєприпасів часів Другої Світової війни.

Першу знахідку, а це  - 76 мм артснаряд, який було виявлено напередодні на території домогосподарства в с. Немирівці Старокостянтинівського району  знищено - о 10:10.

Після чого, о 12:00 сапери знищили 51 мм мінометну міну, яку було виявлено громадянами в лісосмузі неподалік м. Шепетівка.

Вже о 14:45 здійснено підрив 4-х 45 мм артилерійських снарядів. Це вибухове залізяччя,  днем раніше було знайдено місцевими жителями с. Хотень Ізяславського району.

Шановні громадяни! Державна служба з надзвичайних ситуацій переконливо закликає неухильно дотримуватись правил безпеки у разі вибухонебезпечної знахідки. Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не беріть до рук небезпечний предмет, не переносьте та не розбирайте його, а тим більше, – не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!


ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки