Хорошою традицією Шепетівчан уже стали благодійні поїздки. І ось 12 січня ми зробили черговий сюрприз-візит до діток в ЦСПРД "Щасливе дитинство" міста Полонне, з піцою і їх фотографіями, які роздрукували напередодні. 

Дітки були дуже щасливі. Вони не так зраділи піці як їх роздрукованим фото, які вони просто виривали з рук, щоб побачити себе на них. У кожної людини повинні бути дитячі фотографії, що б потім їх показувати своїм дітям. Перша беззуба посмішка малюка, перші незграбні кроки, дитячий день народження, похід з друзями… Усі ці прекрасні моменти варті того, щоб закарбувати їх на світлинах, зберегти на довгі роки і переглядати, з гордістю демонструючи рідним та друзям.

Довідково: центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» м. Полонне був створений службою у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації та офіційно відкритий в день покровителя дітей - Святителя Миколая, 19 грудня 2007 року. Заклад призначений для тривалого (стаціонарного) перебування 20 дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Олександр Андрощук, Анна Собетська, Юлія Хлонь, Тетяна Бондар, Ірина Чумак-Попілова, Яна Дударчук, Анастасія Камфорович, Світлана Лагуточкіна, Сергій Івчук, Андрій Ворощук, Світлана Петруняк-Швидка