Остання новорічна поїздка в цьому році. 29 грудня наша команда знову збирається їхати в будинок-дитини м. Новоград-Волинський. На разі там знаходяться 30 дітей віком до 6 років. Будемо раді всім хто побажає приєднатися. Завдяки вашій допомозі нам вдалося закупити: фрукти, сухофрукти, мед, памперси, дитячі капці та багато LEGO. Потрібна лише ваша участь та увага до діток, які так чекають на казку. 

Окремо хочемо подякувати Дмитру Гриценко та Ірині Омельчак за конструктор LEGO для дітей з Києва. 

Минулої неділі, 22 грудня, ми відвідали ЦСПРД "Щасливе дитинство" м. Полонне. Ми вирішили не везти дітям солодощі та подарунки, адже вони отримали їх і так в достатній кількості від громадських організацій, а просто влаштувати для них маленьке свято, яке назавжди залишиться в їхніх серцях.

Коли прийшла ідея про свято, в нас не було ні засобів, ні чіткого розуміння як це все має бути організовано. Було лише велике бажання втілити в життя цю ідею. 

Все почалося з телефонного дзвінка старому другу, з яким ми поділилися ідеєю, і вже через пів години він зконтактував з людиною яка і стала нашим святим Миколаєм, і здійснила чудо.

І так... 22 грудня, в цей день дитячий сміх лунав зі всіх куточків піцерії, в ігровій кімнаті наймолодших дітей розважали аніматори, в іншому залі діти вибирали малюнки для аквагриму а потім всі разом ділилися своїми новинами. 

А самим приємним сюрпризом став похід в кінотеатр.

Ми дуже щасливі, що багато людей прийняли участь в організації цього свята. Дякуємо вам від усієї душі. Змінюємо світ на краще разом. 

За більш детальною інформацією звертайтесь:
Юлія: 0678747096
Анна: 0675390543
Олександр Андрощук