З цього матеріалу ми починаємо цикл статей, присвячений онлайн сервісам, які можуть знадобитись і в чомусь полегшити життя шепетівчан. Всім нам відомо, що Інтернет - це зручно і швидко, одже, якщо Ви ще стоїте в чергах на пошті або передаєте дані лічильника за світло телефоном - наш матеріал саме для Вас!

Вже досить давно АТ Хмельницькобленерго запустило електронний сервіс для своїх філій, завдяки якому можна передати дані лічильника онлайн, не виходячи з будинку, проконтролювати власні розрахунки за спожите світло, подивитись норми субсидії, сформувати Акт звірки, тощо.

Адреса порталу: https://pa.oblenergo.km.ua


Порядок реєстрації:
 1. Натискаємо кнопку «Зареєструватись»:
 2. Крок №1 - проходимо ідентифікацію: обираємо Шепетівський РЕМ (поле РЕМ), вводимо особовий рахунок (шукаємо його в квитанції за електроенергію), обов’язково вносимо суму останньої сплати у вказаному форматі. Натискаємо "Далі".
 3. Крок №2
 4. Крок №3
 5. На головній сторінці сервісу (після реєстрації і входу на свою сторінку) ви побачите вкладки з такими даними:
  • Інформація (ПІБ, номер вашого особового рахунку, ваша адреса, діючий тариф, стан рахунку - чи є заборгованість і її сума, статус споживача, субсидії):
  • Картотека - тут вказані помісячно всі ваші нараховані кіловати, гривні, оплати і пільги, а також сальдо на початок і кінець місяця:
  • Лічильники (номер вашого лічильника, дата повірки, тип, розрядність, а також покази по ньому: дата, коли приходив перевіряючий чи подавалась інформація онлайн):
  • Покази - в цьому розділі вносяться покази лічильника, за новими стандартами у термін з 1 по 4 число місяця, наступного за розрахунковим:
  • Оплата - можна переглянути стан рахунку ще раз, проводяться операції з оплати послуг:
  • Рахунок - в цій вкладці можна роздрукувати рахунок (якщо вам його не принесли додому чи ви його загубили):
Увага! Нещодавно на сайті з’явилась нова зручна послуга: «Додати рахунок батьків». 

Якщо у Вас немає комп’ютера чи ноутбука, сервіс можна скачати в мобільному варіанті для смартфонів на базі Android або iOS.

Сподіваємось, ми допомогли вам зекономити час та нерви, і працівники шепетівських поштових відділень вас більше не побачать у чергах по оплаті за електроенергію.