Друзі, ми запрошуємо вас 31.05.2021 о 13.00 до нашого музею на зустріч з художником, ілюстратором, плакатистом, театральним художником, digital-художником Нікітою Тітовим, – зазначають на сторінці музею Пропаганди

Роботи Нікіти Тітова поширюють в соцмережах та розбирають на аватарки. Кожен його плакат вражає своїм глибоким сенсом, влучно та лаконічно візуалізує те, що відбувається в країні і болить. 

Вони привертали увагу до подій Революції Гідності, війни на Сході, становища українських політв'язнів в російських тюрмах, болючого сьогодення. Роботи різні за тематикою й оформленням, але кожна людина може знайти щось для себе і про себе. 

Нікіта Тітов є надзвичайно неординарна та цікава особистіть.
✅Він є художником вистави про війну на Донбасі “Чуваки не святкують, або Ukrainian” від театру «Ампулка», прем’єра якої відбулася у грудні 2020 року.
✅Влітку 2020 року у садочку Харківського літературного музею відбувся проєкт «Казавмазав» — своєрідна мистецька «дуель» художника Нікіти Тітова та поета Івана Сеніна. Спільний творчий проект у якому перегукуються між собою вірші та малюнки митців.
✅Плакат Нікіти Тітова «Передова», на якому зображені військовий і медик став ескізом поштової марки, яка 1 червня 2020 року введена в обіг.
✅12 жовтня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету України «Передова» номіналом 5 гривень. При її створенні були використані образи з однойменного плакату Тітова.
✅Нікіта Тітов є автором обкладинок понад 10 книг, зокрема Володимира В’ятровича «За лаштунками «Волині-43» та «(Не)історичні миті».
✅Художник є одним з авторів настільної гри Харківського літературного музею «Супер! Герой!».
✅За власним висловом, пише у жанрі «наївне мистецтво». За допомогою двох кольорів та однієї лінії передає як біль, так і сміх.

Приходьте, буде цікаво!


👉А ми нагадуємо, що у музеї Пропаганди, за сприяння Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum , Український інститут національної пам'яті  та Центр Досліджень Визвольного Руху, діє персональна виставка робіт Нікіти Тітова, яку можна відвідати щодня з 9.00 до 17.00.

На фото роботи Нікіти Тітова.