Друзі, продовжуємо чудову традицію знайомства з нашою командою справжніх професіоналів!

Ігор Петрович Козачук – професійний член команди ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», який працює майстром з ремонту обладнання, а в сезон – начальником зміни №2. Завжди впевнений та відповідальний фахівець вже 31 рік незмінно дбає про якісний процес цукроваріння.

- Зараз мої обов’язки включають у себе монтування нового обладнання – суху подачу та транспортери сировини. Ми вже завершили збірку лінії сушильного відділення та продовжуємо налагоджувати транспортери сухої подачі, - коментує Ігор Петрович. - Також я координую роботу працівників, які ремонтують насосний парк. Загалом разом з головним механіком і майстром опікуємося 29 працівниками.

Чоловік родом з мальовничого села Коськів, що на Шепетівщині. Після успішного закінчення школи його направили з військомату навчатися на водійських курсах. Отримавши права, пішов працювати за спеціальністю в колгосп. Коли згодом рідна тітка запропонувала спробувати свої сили на шепетівській цукроварні, одразу ж погодився, бо ще змалку прагнув знайти себе в серйозній справі. І так з 24-го серпня 1989 року й по сьогодні продовжує свою клопітку та корисну працю. 

- Серпень для мене завжди сповнений значимих подій та теплих спогадів з життя, адже саме тоді розпочався мій шлях, як цукровика, - ділиться Ігор Петрович. – Спочатку працював на центрифузі першого продукту, потім – слюсарем. Вже після 2014 року мені запропонували посаду бригадира, а коли комбінат очолив Олександр Михайлович Співак, я отримав пропозицію працювати майстром з ремонту обладнання і начальником зміни в сезон.

Цікаво, що на комбінаті також працювали рідні Ігоря Петровича: дві тітки були ваговиками на жомі та на складі кустарного збереження цукру, а двоюрідний дядько трудився кіпівцем. А справжньою опорою та надійною підтримкою в житті для чоловіка є його любляча дружина Ніна, з якою вони разом живуть душа в душу. Вона теж не з чуток знає про важливу працю цукроварів, адже трудиться на комбінаті сезонним працівником.

Багаторічний досвід та любов до рідного краю допомогли Ігорю Петровичу здобути необхідний професіоналізм та повагу всього дружного колективу «Шепетівського цукрового комбінату», а добра вдача й доброзичливе ставлення – справжня візитна картка фахівця, яка заряджає позитивом усіх довкола.

- Робота мені до душі, адже вона дуже цікава і чимось схожа за принципом на конструктор, де кожна деталь чітко виточена та поєднується з іншими деталями, утворюючи єдиний механізм, - ділиться наостанок професіонал. - Щодня я пізнаю щось нове для свого професійного розвитку і разом з тим охоче ділюся з товаришами по праці власним досвідом та знаннями. Також на комбінаті нам проводять необхідне навчання. Одним словом, одночасно працюємо та вчимося. Я щиро пишаюся, що є членом такого потужного цукрового підприємства та роблю дійсно корисну справу для людей та рідного Шепетівського краю.