Друзі, продовжуємо чудову традицію знайомства з нашою командою справжніх професіоналів! )) 

Світлана Михайлівна Акімова – одна із найдосвідченіших професіоналів цукрової справи, шанована колега та неймовірно доброзичлива людина. Вона – апаратник варіння утфелю першого продукту на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», яка щодня незмінно трудиться задля процвітання цукрової галузі рідного краю. 

- Кожного дня я займаюсь своїми прямими обов’язками – варінням цукру, - коментує Світлана Михайлівна. – Процес роботи відбувається так: спершу потрібно набрати сиропу, завезти на кристал і варити до тих пір, поки він не виросте до певної консистенції. А далі ми віддаємо його на переробку на машинки. Моя праця дуже відповідальна, тому уважність і точність – завжди на першому місці.

Жінка родом з Шепетівки. Спочатку навчалася в ЗОШ №3, потім в Торговому технікумі, після закінчення якого прийшла працювати на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат». Свій професійний шлях у галузі цукроваріння Світлана Михайлівна розпочала ще у 1993 році й дотепер продовжує натхненно плекати солодке золото Шепетівщини.

- Я розпочинала трудитися з нижчих посад. Була спершу переробником вторинної сировини, а пізніше завдяки підтримці нашого головного інженера Сергія Леонідовича Затули, який працював на той час, я почала вчитися варити цукор. Він щиро повірив в мене і завжди надихав розвивати свої вміння, за що я дуже вдячна. Відтоді я вже понад 20 років у цій сфері, яку люблю всім серцем і душею, - з теплом в очах ділиться спогадами Світлана Михайлівна.

Цікаво, що родина працівниці є справжньою великою династією цукроварів Шепетівщини. Адже тут працював її дідусь, тітка і дядько. Згодом батько теж продовжив цю родинну традицію і сумлінно дбав про роботу ТЕЦ, мати трудилася в рафінадному, а брат був головним енергетиком. Зараз справжньою підтримкою Світлани Михайлівни в житті є двійко дітей: дочка Наталя та син Валентин.

Весь багаторічний досвід працівниці, здобутий клопіткою працею та постійним вдосконаленням своїх знань і навичок, допомагає рухати цукрову галузь вперед до успіху, а непідробна життєва мудрість надихає й мотивує колег.

- За всі ці роки я зростила свій професіоналізм і ні на мить не жалкую про зроблений вибір. Приємно знати, що у таку важливу справу щодня вкладається і моя частина праці, - додає наостанок Світлана Михайлівна. - Моя робота мені до душі, адже вона цікава, корисна для людей, і, разом з тим, навчає мене багато новому. Адже навіть просто розібратися в самому обладнанні – це досить клопіткий процес. Та, завдяки підтримці колег, мудрому наставництву керівництва та власному бажанню все завжди виходить на відмінно. Я дуже пишаюся тим, що маю змогу працювати на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» - справжніми професіоналами цукроваріння.