🥳 Запрошуємо творчих, креативних та вмотивованих школярів показати свої таланти та творчо висловити любов до рідної землі, повагу до сільськогосподарської праці на благо країни та українського народу!

Як взяти участь
✅ Надсилайте малюнок не менше формату А4, виконаний фарбами чи олівцем (роботи, виконані  фломастером, не приймаються) або виріб декоративно-прикладного мистецтва. 
✅ Крім роботи, потрібно надіслати заявку, завантаживши її за ПОСИЛАННЯМ.   

🔔 Важливо: 
-  Один учасник може надсилати лише одну роботу.
-  Авторські права на роботи, направлені на конкурс, переходять до організаторів конкурсу (можливе подальше їх розміщення в мережі інтернет та на веб-сайтах організаторів).

Хто може взяти участь
Учні 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які проживають в містах та селах Шепетівського, Старокостянтинівського, Красилівського та Теофіпольського районах Хмельницької області.

Куди надсилати роботи
м. Шепетівка, вул. Старокостянтинівське шосе, 31
Благодійний Фонд Олександра Співака
тел.: ‎+38 097 985 81 72

Терміни проведення конкурсу: роботи будуть прийматися з 15 серпня до 1 жовтня 2020 року.

🏆 Переможці визначатимуться у вікових категоріях 6-10 років та 11-14 років. За перші місця 6 учасників чекають грошові винагороди, ще 30 осіб буде відзначено подарунками спеціальних номінаціях за результатами онлайн-голосування.

Коли буде підведено підсумки
📅 8 жовтня відбудеться засідання журі для визначення головних переможців.
📅 З 10 жовтня до 15  жовтня - відбудеться онлайн голосування для визначення   переможців у спеціальних  номінаціях.
📅 Повний перелік переможців буде оголошено на Facebook-сторінках Благодійного Фонду  Олександра Співака та A’SPIK Group 16 жовтня 2020 року.
📅 З 17 жовтня  до 25 жовтня -  відбудеться вручення переможцям призів. Формат вручення стипендій та заохочувальних подарунків здійснюватиметься в індивідуальному порядку.

❇️ Організатори: Благодійний Фонд Олександра Співака та Група компаній  A’SPIK Group.
❇️ Партнер: Європейська соціальна академія.
❇️ Інформаційні партнери: LIKE TV, Шепетівка онлайн (fb), Жвавий Гриців (fb), 3840.com.ua (сайт), «starkon.city» (сайт), Почуто в Теофіполі (fb), Поділля News (сайт).

📌 Обов’язково слідкуйте за перебігом конкурсу на Facebook-сторінці Благодійного фонду Олександра Співака за ПОСИЛАННЯМ.