Існує хибна думка, що молоді лікарі поступаються старшим, бо мають менше досвіду. Однак є безліч аргументів, які доводять, що це зовсім не так, адже перед початком практики хороший лікар  багато вчиться в університеті, стажується в інтернатурі, займається саморозвитком і тому навіть у перший день роботи в лікарні він уже має необхідну базу знань та навичок, щоб успішно допомагати пацієнтам.

Прогрес медичної галузі, розвиток наукових знань, технологій, клінічних протоколів та рекомендацій, можуть стати причиною того, що досвід та знання лікаря швидко застарівають та стають неактуальними в сучасному середовищі, але хороший лікар в будь-якому віці має стежити за останніми тенденціями своєї справи.

Відрадно, що у КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» поряд з досвідченими фахівцями старшого покоління добре зарекомендували себе молоді спеціалісти. Сьогодні мова піде про молодих травматологів. 


Федина Михайло Ярославович – завідувач, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення. Закінчив Івано-Франківський Національний медичний університет у 2011 році. В Шепетівській ЦРЛ працює з 2013 року.


Шевчук Віктор Володимирович – лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення. Закінчив Буковинський Державний медичний університет у 2015 році. Працює в ЦРЛ з 2017 року.


Колодчук Євген Михайлович – лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення. Закінчив Тернопільський Державний медичний університет у 2015 році. В Шепетівській ЦРЛ працює з 2017 року.


Мартишевський Мирослав Олександрович – лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення. Закінчив Вінницький Національний медичний університет у 2016 році. Працює в ЦРЛ з 2018 року.

«На базі травматологічного відділення КНП «Шепетівська ЦРЛ» створена потужна команда лікарів-травматологів, спрямована на надання  якісної медичної допомоги, на задоволення потреб пацієнта та  стимулювання населення до збереження власного здоров’я.» –коментує головний лікар КНП «Шепетівська ЦРЛ» Валентина Савчук.

У травматологічному відділенні впроваджені всі сучасні оперативні втручання.

Відтак у 2018 році провели нову для нашої лікарні операцію — ендопротезування кульшового суглоба. Суть такого хірургічного втручання полягає у заміні ушкодженого хворобою  суглоба штучним.

З 2018 року у відділенні впроваджено PRP-плазмотерапія при захворюваннях хребта.

Сподіваємося, що з приходом молодих спеціалістів, готових приймати виклики сьогодення та націлених на покращення надання медичних послуг населенню, якість надання травматологічної допомоги у КНП «Шепетівська ЦРЛ» не лише залишиться на високому рівні, а й значно покращиться!